0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Iran
Pro League
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
۳
۱
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۹:۳۰
Sanat Naft Abadan FC
-
-
Paykan FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Machine Sazi Tabriz
۱
۰
FC Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۷:۱۵
France
Ligue 1
AS Monaco
-
-
Olympique Nimes
inprogress
۲۳:۱۵
Italy
Serie A
US Sassuolo Calcio
-
-
Empoli FC
inprogress
۲۳:۰۰
Spain
LaLiga
SD Huesca
-
-
Real Sociedad
inprogress
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Ahli Jeddah
۲
۰
Al-Hazm
Finished
۲۲:۰۵
AL Ittifaq
۳
۰
AL Fayha FC
Finished
۱۹:۴۵
AL Faisaly
۲
۰
Ohud Medina
Finished
۲۰:۰۵
Germany
Bundesliga
VfB Stuttgart
-
-
Fortuna Dusseldorf
inprogress
۲۳:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Heracles Almelo
۴
۰
De Graafschap
Finished
۲۲:۳۰
France
Ligue 2
FC Lorient
۰
۰
Clermont Foot
Finished
۲۲:۳۰
AC Le Havre
۱
۱
ES Troyes AC
Finished
۲۲:۳۰
Gazelec FC Ajaccio
۰
۱
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۲:۳۰
AJ Auxerre
۰
۰
AC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
FC Sochaux-Montbeliard
۰
۱
US Orleans
Finished
۲۲:۳۰
LB Chateauroux
۲
۰
AS Beziers
Finished
۲۲:۳۰
Valenciennes FC
۴
۱
Red Star FC
Finished
۲۲:۳۰
Grenoble Foot 38
۱
۲
Stade Brestois 29
Finished
۲۲:۳۰
England
Championship
Wigan Athletic
-
-
Bristol City
inprogress
۲۳:۱۵
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Al-Nasr Dubai SC
۰
۳
AL Ain FC
Finished
۱۸:۰۰
AL Wahda Scc (UAE)
۴
۱
Al-Wasl FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
AL Dhafra Scc
۰
۲
AL Ittihad Kalba
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۰
Fujairah FC
۲
۱
Ajman Club
Finished
۲۰:۴۵
Netherlands
Eerste Divisie
Roda JC Kerkrade
۰
۰
FC Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
Jong Psv Eindhoven
۱
۰
FC Volendam
Finished
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۲
۱
FC Dordrecht
Finished
۲۲:۳۰
GO Ahead Eagles
-
-
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۲۲:۳۰
Helmond Sport
۲
۳
NEC Nijmegen
Finished
۲۲:۳۰
Jong FC Utrecht
۰
۰
SC Cambuur
Finished
۲۲:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۲
Jong AZ Alkmaar
Finished
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
۱
۴
Almere City FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Oss
-
-
Sparta Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
SC Telstar
۱
۳
FC Twente Enschede
Finished
۲۲:۳۰
Italy
Serie B
Benevento Calcio
-
-
US Salernitana 1919
inprogress
۲۳:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
CD Cuenca
۰
۲
Fluminense RJ
Finished
۰۳:۰۰
Bahia Salvador BA
۲
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۵:۱۵
Japan
J.League
Shimizu S-Pulse
۱
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۵:۰۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۳
۰
Rovaniemi PS
Finished
۲۰:۰۰
Seinajoen JK
۰
۰
FC Lahti
Finished
۲۰:۰۰
Colombia
Primera B, Apertura
Deportes Pereira
۰
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Quindio
۲
۱
Atletico FC
Finished
۰۴:۳۰
Cucuta Deportivo
۱
۰
CD Real Santander
Finished
۰۵:۳۰
Austria
2. Liga
SV Ried
۱
۲
Young Violets FK Austria Wien
Finished
۲۱:۴۰
Kapfenberger SV 1919
۰
۲
FC Blau Weiss Linz
Finished
۲۱:۴۰
FC Wacker Innsbruck II
۰
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۲۱:۴۰
SKU Ertl Glas Amstetten
۱
۲
SV Horn
Finished
۲۱:۴۰
SK Austria Klagenfurt
۱
۱
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۴۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۲
WSG Swarovski Wattens
Finished
۲۱:۴۰
Portugal
Primeira Liga
Boavista FC
-
-
GD Chaves
inprogress
۲۳:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Lausanne-Sport
۱
۱
FC Aarau
Finished
۲۲:۳۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Herzelia
۲
۲
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Shfaram
۰
۱
Ironi Tiberias
Finished
۱۳:۱۵
Maccabi Tzur Shalom
۱
۰
SC Haifa Robbie Shapira
Finished
۱۷:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SV Sandhausen
۰
۲
1. FC Cologne
Finished
۲۱:۰۰
FC Ingolstadt 04
۰
۱
FC ST Pauli
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Youth League
Arsenal Tula
۲
۱
Rubin Kazan
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Moscow
۶
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۳:۳۰
FK Rostov
۴
۰
FK Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
Super Lig
Bursaspor
۰
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۱:۳۰
BB Erzurumspor
۰
۱
MKE Ankaragucu
Finished
۲۱:۳۰
Bulgaria
First Professional League
Levski Sofia
۴
۱
FC Vitosha Bistrica
Finished
۲۱:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۱
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۰۰
Ireland
Premier Division
Waterford FC
-
-
Sligo Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
Cork City FC
-
-
FC Dundalk
Finished
۲۲:۴۵
Bray Wanderers
-
-
Limerick FC
inprogress
۲۳:۱۵
Algeria
U21 Algerian Ligue 2
MC El Eulma
۰
۱
Wa Tlemcen
Finished
۱۴:۳۰
Jsm Skikda
۳
۱
RC Kouba
Finished
۱۴:۳۰
Belgium
First Division A
SV Zulte Waregem
-
-
KV Kortrijk
inprogress
۲۳:۰۰
International Clubs
Copa Libertadores, Knockout stage
Colo Colo
۰
۲
Palmeiras SP
Finished
۰۵:۱۵
Israel
Liga Bet South B
Maccabi Ironi Sderot
۰
۰
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۵:۰۰
Bnei Yzalel Rehovot
۱
۴
Maccabi Ironi Ashdod FC
Finished
۱۴:۳۰
Sport Club Dimona
۸
۲
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۵:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Valletta FC
۶
۰
Qormi FC
Finished
۲۱:۳۰
Balzan FC
-
-
Mosta FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Pieta Hotspurs FC
۱
۱
Senglea Athletic
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
First Division
Wexford
-
-
Athlone Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
Kolkheti 1913 Poti
۱
۰
Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Bet South A
Beitar Petah Tikva
۱
۱
SC Tzeirey Taibe
Finished
۱۳:۳۰
International Clubs
CAF Champions League, Knockout stage
Wydad Athletic Club Casablanca
-
-
ES Setif
inprogress
۲۳:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Bursaspor
۱
۰
Istanbul Basaksehir
Finished
۱۶:۳۰
BB Erzurumspor
۵
۰
MKE Ankaragucu
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
TSV 1860 Rosenheim
۳
۲
FC Bayern Munich II
Finished
۲۰:۳۰
FC Augsburg II
۱
۲
FC Pipinsried
Finished
۲۱:۳۰
SV Heimstetten
۰
۳
SV Wacker Burghausen
Finished
۲۱:۳۰
FC Memmingen
۰
۲
VfB Eichstatt
Finished
۲۲:۰۰
Hong Kong
Hongkong Canbo Senior Shield
Wofoo Tai Po
۵
۰
Hoi King
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Slaven
۱
۱
NK Rudes
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
FC Gleisdorf 09
۷
۰
FC Lendorf
Finished
۲۱:۳۰
Union Volksbank Vocklamarkt
۱
۰
Atsv Stadl-Paura
Finished
۲۱:۳۰
VST Voelkermarkt
۱
۴
SK Sturm Graz (A)
Finished
۲۱:۳۰
FC Wels
۱
۱
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۲
۱
WAC (A)
Finished
۲۱:۳۰
SC Kalsdorf
۲
۴
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
Wales
Premier League
THE New Saints FC
-
-
Bala Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
Romania
Liga 1
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
۱
۱
FC Voluntari
Finished
۱۹:۳۰
CSM Politehnica Iasi
۱
۰
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
۲۲:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Sailiya
۴
۲
Al-Ahli Doha
Finished
۱۹:۲۵
Al-Kharaityat
۱
۲
Umm-Salal
Finished
۲۱:۳۵
Algeria
Ligue 1
JS Kabylie
۲
۰
CR Belouizdad
Finished
۲۰:۳۰
CS Constantine
۲
۰
Paradou AC
Finished
۲۰:۳۰
CA Bordj Bou Arreridj
۱
۱
MO Bejaia
Finished
۲۱:۱۵
Poland
Ekstraklasa
MKS Arka Gdynia
-
-
KKS Lech Poznan
inprogress
۲۳:۰۰
MKS Pogon Szczecin
۲
۱
Wisla Krakow
Finished
۲۰:۳۰
Kazakhstan
First Division
Kyran Shymkent
۱
۲
FC Altay
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Isloch Reserve
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Zhodino
۱
۱
Gomel Reserve
Finished
۱۷:۰۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Osmanlispor FK
۳
۱
Denizlispor
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera B
CA San Miguel
-
-
Almirante Brown
inprogress
۲۳:۰۰
Panama
Liga Nacional de Ascenso
SD Panama Oeste
۱
۰
Atletico Veraguense
Finished
۰۵:۳۰
Turkey
1. Lig
Altinordu FK
۰
۱
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۳۰
Osmanlispor FK
۰
۲
Denizlispor
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Skive IK
۰
۱
Aarhus Fremad
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Superligaen
Vejle BK
۱
۰
Esbjerg FB
Finished
۲۱:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Stabaek
۰
۲
LSK Kvinner
Finished
۲۱:۳۰
Germany
3. Liga
SC Preussen 06 Munster
۳
۰
Energie Cottbus
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Superliga
FK Cukaricki
۳
۱
FK Spartak Subotica
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Hamburger SV II
۱
۰
SV Drochtersen/Assel
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SC Esv Parndorf 1919
۲
۱
FC Mauerwerk
Finished
۲۱:۳۰
SV Schwechat
۳
۴
FCM Traiskirchen
Finished
۲۲:۰۰
FC Marchfeld Donauauen
-
-
SV Leobendorf
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
ASK Ebreichsdorf
۶
۱
Wiener Sportklub
Finished
۲۲:۰۰
Lithuania
A Lyga
Vmfd Zalgiris
۱
۰
Suduva Marijampole
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FSV Optik Rathenow
۱
۲
VfB Auerbach 1906
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
TSV St. Johann
۳
۰
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۲۱:۳۰
SV Seekirchen
۱
۲
FC Kitzbuehel
Finished
۲۱:۳۰
SK Bischofshofen
۰
۲
SC Schwaz
Finished
۲۱:۳۰
SV Groedig
۳
۲
SV Woergl
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Defensores de Cambaceres
-
-
Argentino de Merlo
inprogress
۲۳:۰۰
Sweden
Allsvenskan
IF Brommapojkarna
۱
۳
GIF Sundsvall
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Bonner SC
۰
۲
SC Wiedenbrück
Finished
۲۲:۰۰
Dusseldorfer Tsv Fortuna 1895 II
۱
۲
ROT Weiss Oberhausen
Finished
۲۲:۰۰
ROT Weiss Essen
۲
۲
SV 19 Straelen
Finished
۲۲:۰۰
TV Herkenrath
۱
۳
Borussia Monchengladbach II
Finished
۲۲:۰۰
1. FC Cologne II
۱
۲
TSV Alemannia Aachen
Finished
۲۲:۰۰
France
National
Rodez Aveyron
-
-
Le Mans FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Quevillaise-Rouen Metropole
۳
۰
USL Dunkerque
Finished
۲۲:۳۰
Jeanne D'Arc De Drancy
۰
۰
Marignane US
Finished
۲۲:۳۰
US Concarneau
-
-
FC Villefranche-Beaujolais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade Lavallois Mayenne FC
-
-
Lentente Ssg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tours FC
۱
۲
PAU FC
Finished
۲۲:۳۰
AS Lyon-Duchere
-
-
Stade Olympique Choletais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Peru
Reserve League
Union Comercio
-
-
Alianza Lima
Finished
۲۲:۳۰
South Africa
Premier League
Bidvest Wits
۰
۱
Polokwane City
Finished
۲۲:۳۰
Belgium
First Division B, First stage
FC Tubize
-
-
Union Saint-Gilloise
inprogress
۲۳:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
Rende Calcio 1968
-
-
US Catanzaro 1929
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Northern Ireland
Premiership
Newry City AFC
-
-
Warrenpoint Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
Paraguay
Division Intermedia
Fulgencio Yegros
-
-
CS 2 De Mayo
inprogress
۲۳:۳۰
Scotland
Scottish Cup
Inverurie Loco Works FC
-
-
Fraserburgh
inprogress
۲۳:۳۰
San Marino
Campionato Sammarinese
SP Tre Fiori
-
-
AC Juvenes/Dogana
inprogress
۲۳:۴۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SSV Ulm 1846
۲
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۲۱:۰۰
SC Hessen Dreieich
۰
۰
Fc-Astoria Walldorf
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
CONCACAF League
Tauro FC
۲
۱
CD Motagua
Finished
۰۴:۳۰
CS Herediano
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۶:۳۰
Ecuador
Reserve League
Tecnico Universitario
-
-
Universidad de Catolica Ecuador
Finished
۲۰:۳۰
United Arab Emirates
U21 League
Al Sharjah
-
-
Shabab AL Ahli Club
Finished
۱۸:۰۰
Canada
Canadian Soccer League
FC Vorkuta
-
-
Brantford Galaxy SC
Finished
۰۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
Psms Medan
۳
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۳:۰۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Jaffa
-
-
Hapoel Bikat Hayarden
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
FC Holon Yirmiyahu
-
-
Hapoel Azur
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Colon
۲
۰
Godoy Cruz AT Res.
Finished
۱۷:۳۰
Banfield
-
-
Independiente Res.
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Chacarita Juniors
۳
۰
Temperley Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Tanzania
Premier League
Kmc Fc
۲
۰
Stand United FC
Finished
۱۷:۳۰
Egypt
Premier League
EL Daklyeh
۳
۰
AL Ittihad AL Sakandary
Finished
۱۸:۰۰
El-Entag El-Harby
۱
۲
Misr Lel Makasa
Finished
۲۰:۳۰
Slovakia
1. League Women
FC Nitra
-
-
Slc Banska Bystrica
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
U21 Algerian Ligue 1
CS Constantine
-
-
AC Paradou
Finished
۱۸:۰۰
Bordj Bou Arreridj
-
-
MO Bejaia
Finished
۱۸:۰۰
Russia
Zone Moscow
FC FSM
-
-
Zelenograd
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FC Fastav Zlin
۱
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
Acs Mse Targu Mures
-
-
FC Rasnov
Finished
۱۸:۳۰
Unirea Dej
-
-
Gaz Metan Medias II
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
ACS Inainte Modelu
-
-
Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Aiginiakos FC
-
-
ΑΕP Iraklis 1908
Finished
۱۸:۳۰
Ypato
-
-
Aittitos Spaton
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Dugopolje
-
-
NK Sesvete
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
SC FC Voluntari II
-
-
Fc Pucioasa
Finished
۱۸:۳۰
Acso Filiasi
-
-
AFC Hermannstadt 2
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Dumbravita
-
-
CNS Cetate Deva
Finished
۱۸:۳۰
Millenium Giarmata
-
-
Scolar Resita
Finished
۱۸:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Poxyt
-
-
EIF Akademi
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier
America De Mexico II
-
-
Yalmakan
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
FNL
MFK Vitkovice
۲
۱
MFK Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
1 SC Znojmo FK
۳
۰
FK Usti Nad Labem
Finished
۲۰:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Dnepr Mogilev
۰
۱
FC Smolevichi
Finished
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 12
CD Buzanada
-
-
CD Santa Ursula
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید